Tisk     Česky English
 

EvU v reklamní agentuře

S naším řešením EvU můžete nyní efektivněji spravovat své reklamní plochy a zároveň mít přehled o práci zaměstnanců. S EvU budete mít kontrolu, kdy zaměstnanec začal s prací, kdy byla přesně která reklamní plocha obsazena a kdo ze zaměstnanců tu či onu reklamní plochu vylepoval/obsazoval.

Zákaznický scénář
Zaměstnanec reklamní agentury obsazuje reklamní plochy a vždy musí opisovat číslo umístěné na rámu billboardu či jiné reklamní plochy. Opisování zdržuje a dává příležitost chybám. Další možnost pro chyby je následné opisování do počítače.

S naším řešením EvU je vše snadné, přesné a rychlé. Zaměstnanec umístí nový reklamní materiál na reklamní ploše a mobilním telefonem Android pomocí fotoaparátu sejme QR kód umístěný na okraji reklamní plochy. Zařízení do paměti připojí aktuální čas a data uloží. Po skončení směny a nebo průběžně během dne odešle data ze zařízení.

Vedoucímu pracovníkovi pak vzniká přehled o veškerých činnostech, má snadnou kontrolu a při případných stížnostech lze vytvořit report daného místa, zaměstnance, dne apod.Štítky produktu: správa reklamních ploch, evidence pronájmu, kontrola zaměstnanců, reklamní agentura, evidence